Kızla sohbet konuları neler olabilir?

Kızla sohbet konuları neler olabilir?

Kızla sohbet konuları neler olabilir?

Her kızın farklı dalda sevdiği hoşlandığı sohbet türleri vardır. Bunun için karşınızdaki kızı çok iyi dinlemeniz ve anlamınız gerekmektedir. Sohbet aşamasında iken öncelikle sevdiği konular üzerinde durmaya göstermeliyiz. Sıkıcı konular dan konuşmamalıyız. Aşağıda paylaşmış olduğumuz kızla konuşulabilecek konulu paylaştığımız
faydalı konuyu okuyabilirsiniz.

Kızla diyalog hususları sana epey zor geliyor bunun farkındayım. Hangi erkek yerine zor değil ki? Kızlarla masadayken uzun suskunluk anları meydana gelir, “Eee henüz henüz ne yapıyorsunuz?” tarzda absürt haller oluşur.
Bunlar konuştuğun kadınla olan iletişimini radikal tamamlanacak olaylardır. Kızla sohbet hususları noktasında bilgilenmek kadınları etkileme sürecinde belki de yapacağın en doğru atılım olacaktır. Bu hükmü sana bırakıyorum. Şayet evet ben bunları öğrenmek istiyorum diyorsan süratli tek şeklinde konuya girebiliriz.

Kızla sohbet hususları bulmak sandığın kadar da zor değil. Yanlızca olaya birazcık değişik tek yönden bakabilmeyi öğrenmeye ihtiyacın var. Kadınlar hep aynısı konulardan konuşmaktan bıkmış durumdalar. Erkekler bayanlara yaklaşırken hep aynısı şeylerden bahsediyor. Okul sohbeti, iş sohbeti vs. vs.

Kadınları etkileme ile ilgili zirveye çıkmak istiyorsan kızla konuşacak sohbet hususları noktasında hiç tek külfet yaşamıyor olman lazım.

Hayattaki En Devasa Tutkun Ile ilgili Konuş!
Kadınlar ihtirasla bahsedilen şeyleri dinlemeyi sever. Zira kadınlar güzel hisler hissetmeyi sever. Sen ihtiraslı tek şeklinde anlatmaya başladığında bu duygu süratli tek şekilde konuştuğun bayana da geçecek. Kızla sohbet hususları arama derdine düşmeden ne anlatabilirsin?

Seyahat etmeyi sevdiğine eminim. Zira yolcu etmek insanın içerisinde yer aldığı sosyal kapandan kurtulmasını sağlar. Seni özgürleştirir. Düşünsene tek gün İtalya’da tek gün İspanya’da… Daimi geziyorsun. Kafana esiyor sevgilinle beraber Paris‘e gidiyorsun. Bir ton resim çektiriyorsun. Incelemelere göre derli toplu olarak yolcu eden kişiler henüz sıhhatli oluyormuş. Sen bu hususta ne düşünüyorsun?

Fantastik Konulardan Konuş!
Bir sürü enteresan bilim dalları meydana çıkmış durumda. Numeroloji, astroloji, zooloji vs vs..
Kızla bu konular üstünden sohbet etmek epey alakasını çekecektir. Zira kadınlar kendilerine yeni şeyler öğretebilen erkeklerden hoşlanır. Kadınları etkileme noktasında buna epey ilgi etmelisin.

Numeroloji nedir?
Sayıların insan yaşamında oldukça önemli tek yeri ve birçok manası olduğuna inanılır. Numeroloji bu anlamlarınn neler olduğunu, sayıların hayatımızda nerelerde yeniden tekrar karşımıza çıktığını açıklar. Buna örneğin Da vincinin de Mona lisa tablosunda kullandığı altın seviyesi verebiliriz. 1.618… diye gelişen altın miktar hayatın birçok bölümünde karşımıza çıkar. Bunları araştırmanı ve kızla sohbet hususları olarak kullanmanı tavsiye ediyorum.

 

alıntı


Yazar: CimCime

Yayınlanma Tarihi: 17-05-2020

Kategori: Makaleler

Görüntüleme: 26 Defa

Bir cevap bırakın.